Karpacz: Atrakcje dla dzieci i rodzin cz. II

Park Bajek

Park Bajek to duży plac zabaw dla dzieci w Karpaczu. Jego największą atrakcją są domki, z których każdy przenosi bawiące się w nim dzieci do innej bajki. Są domki poświęcone między innymi "Królowej Śniegu", "Jasiowi i Małgosi" czy "Kopciuszkowi". Dla najmłodszych przygotowano miejsce zabaw wodnych, jest też możliwość poszukania skarbu Ducha Gór czy pogrania w gry. Park Bajek to idealne miejsce do spędzenia czasu z dziećmi.

Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO.

Żadne dziecko na świecie nie miało nigdy do zabawy tyle klocków, ile zgromadzono na Interaktywnej Wystawie Modeli z Klocków LEGO. Można ją oglądać w Karpaczu ul. Konstytucji 3 Maja 24. Zebrano na niej konstrukcje zbudowane z klocków przedstawiające znane obiekty z całego świata, ale także lokalne atrakcje, takie jak kościółek „Wang” widziany z lotu ptaka, stację narciarską i ruchomy wyciąg Winterpol i inne. Obejrzenie wystawy będzie wielką frajdą nie tylko dla najmłodszych turystów odwiedzających Karpacz.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 888-123-459

E-mail: kontakt@palacbiesa.pl

Portal dla miłośników Karpacza i turystów. Dzięki nam odkryjesz Karpacz na nowo. Poznasz jego tajemnice i nietuzinkowe miejsca.

Zapraszamy do czytania !