Karpacz: Gościniec Leśny Dwór

 Piękne położenie, fantastyczne widoki, dogodna lokalizacja, otoczenie górskiej przyrody oraz wygodne pokoje z łazienkami i telewizorem – oto zalety Gościńca Leśny Dwór w Karpaczu. Jeśli planujesz wakacje w Karkonoszach, to Leśny Dwór jest wymarzonym miejscem na bazę wypadową. Obsługa Gościńca jest wielojęzyczna, więc nawiązanie kontaktu nie będzie problemem.

Stąd wszędzie jest blisko – na turystyczne szlaki, na wyciąg krzesełkowy, do Muzeum Zabawek i Lalek oraz wodospadu. Gościniec położony jest w rezerwacie biosfery UNESCO, więc jego gości zewsząd otacza górska przyroda.

Wszystkie pokoje Leśnego Dworu są ogrzewane, a większość z nich dysponuje niewielką częścią wypoczynkową. Wyposażone są w podstawowe udogodnienia oraz sosnowe meble zaprojektowane w lokalnym stylu. Wszystkie posiadają łazienkę z prysznicem oraz telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu. Czajniki elektryczne dostępne są na korytarzu.

Na posiłki zaprasza mieszcząca się w Gościńcu restauracja Mamma Mia. Serwuje przepyszne dania kuchni włoskiej, które można spożywać na odsłoniętym tarasie.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 888-123-459

E-mail: kontakt@palacbiesa.pl

Portal dla miłośników Karpacza i turystów. Dzięki nam odkryjesz Karpacz na nowo. Poznasz jego tajemnice i nietuzinkowe miejsca.

Zapraszamy do czytania !