Leśny Dwór w Karpaczu

Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy "Leśny Dwór" w Karpaczu to doskonała baza dla wszystkich chcących poznawać uroki Karkonoszy. Zarówno narciarzy, jak i letnich turystów. Przepiękne położenie i bliskość atrakcji powodują, że to wymarzone miejsce do spędzenia urlopu.

Ośrodek położony jest 700 metrów n.p.m. tuż przy węźle szlaków turystycznych w Karkonosze. Bardzo blisko jest też do wyciągu krzesełkowego na Kopę, największej atrakcji Karpacza oraz dzikiego wodospadu na Łomnicy. W pobliżu jest punkt zaburzenia grawitacji, sztuczne lodowisko oraz korty tenisowe. Po 10 minutach spacerku dochodzi się do Muzeum Lalek.

„Leśny Dwór” mieści się w zabytkowym budynku wybudowanym w latach 1870-1905. Mimo upływu lat zachował styl i charakter z początków XX wieku. Dysponuje ponad 100 miejscami noclegowymi. Goście mogą korzystać z pokoi 1-, 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami oraz 2-, 3- i 4-osobowych z umywalkami (łazienki są na piętrach). Jest tu także jadalnia, sala bankietowo-taneczna z TV, sala konferencyjna na 50 osób ze sprzętem audio-wizualnym oraz sala do tenisa stołowego.

Ośrodek jest doskonale przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, biznesowych spotkań, ale również rodzinnych i indywidualnych wczasów oraz pobytów grup zorganizowanych, takich jak kolonie czy szkolne wycieczki. Często goszczą tu uczestnicy zimowisk oraz imprez integracyjnych.

 

Zobacz również

Kontakt

Tel: 888-123-459

E-mail: kontakt@palacbiesa.pl

Portal dla miłośników Karpacza i turystów. Dzięki nam odkryjesz Karpacz na nowo. Poznasz jego tajemnice i nietuzinkowe miejsca.

Zapraszamy do czytania !