Przepis na przepyszny staropolski krupnik z mięsem

Trzeba przyznać, że jeżeli szukasz przepisu na smaczną zupę, to skorzystaj z tego przepisu i na obiad zaserwuj domownikom pyszny krupnik staropolski z mięsem. Jest to potrawa pełna aromatu o smaku mięsa, z silną tradycją w naszej kuchni. Popularna krupnik staropolski wzbogacony aromatem mięsa na pewno przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych dań. Poniżej znajdziesz przepis oraz krótki poradnik, dotyczący tego, jak przygotować staropolski krupnik z mięsem. Przeczytaj go koniecznie!

Niezbędne składniki, które będą Ci potrzebne do przygotowania wyśmienitej zupy, jaką jest pyszny, staropolski krupnik z mięsem!

Zanim zabierzesz się za przygotowanie zupy, jaką jest pyszny, staropolski krupnik z mięsem to musisz zaopatrzyć się w odpowiednie produkty. Przede wszystkim w Twojej kuchni nie może zabraknąć takich składników jak: kasza jęczmienna ­ 0.6 szklanek, żeberka wieprzowe ­ 300 gramów, marchew ­ jedna sztuka oraz por ­ jedna sztuka. Poza tym koniecznie powinieneś się zaopatrzyć także w takie produkty jak: Rosół szlachetny drobiowo­warzywny Knorr ­ dwie sztuki, seler ­ pół sztuki, ziemniaki ­ 200 gramów, liść laurowy ­ dwie sztuki, ziele angielskie ­ trzy sztuki oraz kminek ­ jedna szczypta. Gdy zaopatrzysz się we wszystkie, niezbędne składniki pora zabrać się przygotowanie pysznej zupy, jaką jest staropolski krupnik z mięsem

Przygotowanie zupy, jaką jest pyszny, staropolski krupnik z mięsem!!

Przede wszystkim kaszę dokładnie wypłucz, następnie zalej wodą, dodaj kostkę Knorr i gotuj powoli, aż lekko zmięknie. Następnie w drugim garnku gotuj pocięte żeberka z liściem laurowym, kminkiem i zielem angielskim. Gdy już to zrobisz to ziemniaki pokrój w kostkę, a włoszczyznę zetrzyj na tarce. Potem warzywa dodaj do mięsa pod koniec jego gotowania. Gdy już to zrobisz to następnie dodaj do zupy kaszę wraz z płynem, w którym się gotowała.
Potem do całości dodaj drugą kostkę oraz wodę, jeśli uznasz to za konieczne. Następnie gotuj zupę jeszcze około dwadzieścia minut. Musisz jednak pamiętać, że ziemniaki i kasza powinna być zupełnie miękkie. Na koniec gotową zupę podawaj z mięsem. I gotowe!

Ciesz się niesamowitym smakiem zupy, jaką jest pyszny, staropolski krupnik z mięsem razem z rodziną i najbliższymi! Musisz wiedzieć, że jest to jest łatwy i bardzo szybko przepis, który możesz wykorzystać nie tylko na co dzień, jeśli akurat nie masz pomysłu na obiad, ale taką zupą, jaką jest pyszny, staropolski krupnik z mięsem możesz zabłysnąć również na wielu imprezach, a Twoi znajomi na pewno to docenią! Nie zwlekaj, tylko już teraz wybierz się na zakupy, a następnie do kuchni i zacznij przygotowywać swoją pierwszą zupę, jaką jest pyszny, staropolski krupnik z mięsem!Smacznego!

Zobacz również

Kontakt

Tel: 888-123-459

E-mail: kontakt@palacbiesa.pl

Portal dla miłośników Karpacza i turystów. Dzięki nam odkryjesz Karpacz na nowo. Poznasz jego tajemnice i nietuzinkowe miejsca.

Zapraszamy do czytania !